SEAT Klubas: Kaip tapti nariu!
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai
     

 

     
Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti
  

 
 

Šiuo metu naršo:
svečių: 27, narių: 0 ...


Daugiausia: 147 (n: 0, s: 147) - Kov 13 : 10:34
Nariai: 2488. Naujausias: dobrawass

 
Kaip tapti nariu!Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pagaliau įregistruota asociacija „SEAT Klubas“. Tikimės, kad gražus bendraminčių bendravimas kuo toliau, tuo labiau plėsis, sieksime, kad Klubo veikla būtų kuo aktyvesnė, tobulesnė ir prasmingesnė. Visiems, kurie nežino, kam reikėjo juridinio asmens statuso, pateikiame šiek tiek informacijos, o tie, kurie nori įstoti ir tapti Klubo nariais, skaitykite įstojimo tvarką puslapio apačioje

Kam mums to reikia?
Atsakomybė. Iki šiol organizuojant susitikimus ir panašius dalykus, visą atsakomybę nešdavo organizatoriai kiekvienas asmeniškai kaip fizinis asmuo. Į meet`us registruojasi ir atvažiuoja ne vien tik seni, pažįstami nariai, bet ir nauji žmonės, kurių mes nepažįstame ir kartais net nesame matę. Kad ir kaip būtų nemalonu pripažinti, bet visada yra grėsmė, kad gali atsitikti kokių nors nelabai gerų dalykų, kurie kainuotų pvz. finansiškai (tarkim, užsakytos sodybos išdaužyti langai ir pan.). Taip pat vyksta įvairios sportinės rungtys, kuriose gali atsitikti tam tikrų nelaimių, sužeidimų ir pan., o atsakingas liktų tas, kuris apsiėmė organizuoti ir bandė sukurti šventę mums visiems. Todėl, būnant asociacija, esame apdrausti nuo tam tikrų dalykų. Atsakomybę turime kaip juridinis asmuo ir problemos sprendžiamos šiek tiek lengviau arba bent jau labiau organizuotai.
Belieka pasidžiaugti, kad tokių nelaimių ar „negerų dalykų“ mūsų veikloje kol kas nepasitaikė, tikėkimės, kad taip bus ir toliau!

Pinigai. Organizuojant įvairius susitikimus, meet`us, rengiant orientacines, dragus ar kitas rungtis, ruošiant prizus nugalėtojams dažniausiai susiduriama su finansiniais keblumais. Tie žmonės, kurie įdeda dalį savęs į Klubą, kurie stengiasi pritraukti ir sudominti kuo daugiau žmonių, kurie aukoja savo laiką tam, kad visiems kitiems būtų smagu, jau ir taip investavo pakankamai savo asmeninių lėšų. Asociacijos surinkti pinigai (stojamasis, metinis mokesčiai, 2 proc. nuo pajamų ir t.t. ir pan.) bus naudojami būtent Klubo veiklai stiprinti, naujiems nariams pritraukti, susitikimams tobulinti, puslapiui išlaikyti ir pan.

Rėmėjai. Būnant juridiniu asmeniu yra lengviau tartis su rėmėjais dėl tam tikros pagalbos, todėl dabar, kai tapome oficialiu Klubu, stengsimės tų rėmėjų pritraukti kuo daugiau.

Įstojimo tvarka! Visi žmonės, norintys tapti asociacijos „SEAT Klubas“ nariais parsisiunčiate nario anketą ir prašymą, atsispausdinate, užpildote ir atiduodate Daivai. Geriausia būtų per mini meet`us arba šiaip susitikus, bet galėsite ir paštu atsiųsti.

Daiva Jankauskaitė
Klaipėdos g. 3-16
Jonava

Perspėkite Daivą kai išsiųsite anketą: 867214831


Prasymas del priemimo i Kluba.doc
Klubo nario anketa.doc
Įteikę anketą per 10 kalendorinių dienų turite pervesti stojamąjį mokestį (50 Lt) į Klubo sąskaitą.

Narystės mokestis:
• Pirmieji (stojamieji) metai: 50Lt
• Tolimesni narystės metai: 70Lt

Sąskaita apmokėjimui:
• Gavejas: Asociacija „SEAT Klubas“
• Mokejimo paskirtis: Stojimas [nickas]
• Saskaitos numeris: LT247300010125836075
• Bankas: Swedbank

Pabrėžiame, kad visi SEAT automobilių turėtojai ar tiesiog gerbėjai yra laukiami mūsų veikloje, susitikimuose ir visur kitur, nepriklausomai nuo to, ar jie yra oficialūs Klubo nariai, ar ne. Ateityje be abejo stengsimės pritraukti kuo daugiau tikrų narių kurdami kažkokią sistemą, kuri duotų kuo didesnę naudą įstojusiems į asociaciją.

Priekinė kortelės pusė:

Galinė kortelės pusė:

skaitliukas