SEAT Klubas: Sportiškiausias savo klasėje – naujasis Toledo
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai
     

 

     
Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti
  

 
 

Šiuo metu naršo:
svečių: 28, narių: 0 ...


Daugiausia: 236 (n: 0, s: 236) - Grd 30 : 00:57
Nariai: 2518. Naujausias: Ernest

 
12-11-18Seat netrukus visuomenei pristatys naujos kartos “Toledo” sedaną, kurio pasaulinė premjera įvyks Paryžiaus automobilių parodoje. Šiandien kompanija nusprendė papasakoti daugiau apie naują kompaktišką sedaną.


Seat iš viso yra pagaminusi daugiau negu 860 tūkst. “Toledo” automobilių. Trečioji modelio karta taip pat sieks pavergti pirkėjų širdis ir suvilioti juos patrauklia išvaizda, sportišku charakteriu ir praktišku interjeru.Šis 4,48 metro ilgio sedanas buvo kuriamas lygiagrečiai kartu su Škoda analogu “Rapid”. Abudu automobiliai naudoja naująją VAG grupės “MQB” platformą, kurią taip pat naudoja ir naujos kartos “Leon”, “A3″ ir “Golf”. Paklausite koks skirtumas tarp šių automobilių apart išvaizdos? Be tos pačios platformos, variklių gamos ir kelių kitų techninių komponentų, Seat priskiriamas prie aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių pirkėjų. Pastarieji taip pat turėtų mėgti vairuoti, nes “Toledo” žada būti pačiu sportiškiausiu sedanu savo klasėje. Škoda užtat galės girtis geresniu komforto lygiu.Naujasis “Toledo” turėtų tapti tikrai vienu praktiškiausiu automobilių savo klasėje, nes Seat teigia, kad “Toledo” pasiūlys net 550 litrų dydžio bagažinę, o tai yra labai daug. Be erdvios ir talpios bagažinės, naujasis “Toledo” puikiai sutalpins penkis suaugusius žmones.

Prekybos pradžioje “Toledo” bus siūlomas su trimis varikliais, dviem benzininiais ir vienu dyzeliniu. Benzininių variklių gamoje “Toledo” turės 1,2 litro agregatą išvystantį 85 arba 105 arklio galias, priklausomai nuo modifikacijos. 1,4 litro benzininis agregatas išvystys 122 arklio galias ir bus siūlomas arba su mechanine arba su dvigubos sankabos DSG pavarų dėže. Dyzelinių variklių gamoje bus tik vienas 1,6 litro motoras išvystantis 105 arklio galias. Vėliau, 2013 metų viduryje variklių gamoje atsiras 1,2 litro benzininis motoras išvystantis 75 arklio galias ir 1,6 litro dyzelinis agregatas išvystantis 90 arklio galių.


Šaltinis: 100km.lt
skaitliukas