SEAT Klubas: Mažylis, pagamintas pagal vokišką receptą – „SEAT Mii“
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai
     

 

     
Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti
  

 
 

Šiuo metu naršo:
svečių: 8, narių: 0 ...


Daugiausia: 147 (n: 0, s: 147) - Kov 13 : 10:34
Nariai: 2481. Naujausias: polas

 
11-10-03


Išaušo SEAT eilė pristatyti jų, mažo miesto automobiliuko interpretaciją.

„Mii“ taip pat naudoja naujojo „Up!“ modelio platformą. Nedidelis „Volkswagen“ miesto automobilis serijinės gamybos konvejerį turėtų pasiekti jau ateinantį sausį. Jo kaina turėtų būti apie 32,2 tūkst. Lt – 2000 Lt brangesnis už „Škoda Citigo“, pasirodysiantį kitų metų vasarą. Tuo tarpu, „SEAT Mii“ bus išleistas pavasarį, negana to, sklando gandai, jog jis bus pigesnis nei „Up!“.

Kaip ir „Škoda“ bei VW modeliai, šis po variklio dangčiu turės vieną iš dviejų galimų, „litrinių“, trijų cilindrų benzininių agregatų su atitinkamai 59 arba 74 AG. Penkių laipsnių automatinė transmisija bus montuoja tik pagal specialų užsakymą.SEAT teigia, jog jie sukurs ir „Ecomotive“ versiją, kuri šimtui kilometrų kelio reikalaus tik 4,4 l degalų. Toks modelis į atmosferą išmes tik 97 g/km kenksmingų dujų.

Gamintojas ir pradžių pristatys trejų durų versiją, tačiau kitų metų eigoje jie pradės gaminti ir didesnius, penkiadurius „Mii“.

Iš mechaninės pusės visi trys („Mii“, „Citigo“ bei „Up!“) modeliai yra visiškai identiški, taigi nenuostabu, jog bazinių versijų kainos skiriasi minimaliai. Tačiau už papildomą mokestį montuojami privalumai skirtumus gali šiek tiek pakeisti.

SEAT akcentuoja, kad „Mii“ turės protingą „City Safety Assist“ (miesto saugumo pagalbos) sistemą, kuri su lazeriniais davikliais aptiks priešais esančius automobilius bei padės išvengti galimų kontaktų. Važiuojant nedidesniu, kaip 29 km/h greičiu, pavojingoje situacijoje vairuotojui nenuspaudus stabdžių pedalo, ši sistema pati sustabdys automobilį.
Gamintojo nuotr./„SEAT Mii“
Gamintojas mažam miesto automobiliukui taip pat suteiks ir „SEAT Portable“ sistemą. Ją sudaro penkių colių įstrižainės ekranas, turintis navigaciją bei laisvų rankų sistemą, kuri telefono naudojimą automobilyje palengvins kiek įmanoma labiau. Negana to, šis „multimedijos“ įrenginys turi ir „Eco-trainer“ funkciją, kuri vairuotojams padės važiuoti kuo ekonomiškiau.

SEAT teigia, jog netolimoje ateityje iš interneto bus galima atsisiųsti naujų programų bei praturtinti „SEAT Portable“ sistemą.

Apie tikslią modelių įrangą gamintojas kol kas nešneka, tačiau atstovai tikina, kad net ir pats išrankiausias klientas savo automobiliui galės užsisakyti tai, ko jam reikia.

Daugiau nuotraukų galerijoje: GALERIJA

Šaltinis gazas.lt

skaitliukas