SEAT Klubas: Seat oficialiai pristatė atnaujintus Leon ir Altea
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai
     

 

     
Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti
  

 
 

Šiuo metu naršo:
svečių: 26, narių: 0 ...


Daugiausia: 147 (n: 0, s: 147) - Kov 13 : 10:34
Nariai: 2488. Naujausias: dobrawass

 
09-02-18Penktadienį, beveik prieš mėnesį iki pristatymo Ženevos automobilių parodoje, Seat išplatino oficialią informaciją bei nuotraukas atnaujinto hečbeko Leon, miniveno Altea ir jo “visureiginę” versiją Freetrack. Kaip teigiama oficialiame pranešime, visi automobiliai buvo tik kosmetiškai pakeisti (nauji bamperiai, padidinti priekiniai žibintai, pakeistos radiatoriaus grotelės), o taip pat modernizuota variklių gama.

Naujųjų automobilių interjeras patiko labiau. Nauja centralinė konsolė, prietaisų skydelis, 3 stipinų vairas “pasiskolintas” iš hečbeko Ibiza, taip pat kitos apdailos medžiagos.Vizualiai pastebimų pasikeitimų „Seat Leon“ itin nedaug. Išorėje pakeistas ratų dizainas, montuojami didesni priekiniai žibintai, o didesnis galinio stiklo plotas pagerino matomumą. Tuo Automobilio viduje šiek tiek modifikuotos apdailos medžiagos, naujos kartos centrinė konsolė ir vairaratis.

Tuo tarpu po kapotu jau rasime keletą naujų reikšmingų papildymų. Pats svarbiausias tikriausiai yra XDS traukos kontrolės sistema, kuri efektyviai veikia kaip elektroninis slydimo apsaugos diferencialas.Pakito ir varikliai, dabar bus prieinami 5 benzino varikliai ir 5 dyzeliniai varikliai, tokie kaip 170 AG dviejų litrų turbodyzelis, taip pat 160 AG 1,8 litro TSI agregatas, kuris dirbs kartu su robotizuota pavarų dėže su dviem sankabom. Kaip sakoma Seat pranešime, visi varikliai buvo modernizuoti, tapo galingesni, ekonomiškesni ir ekologiškesni. „Seat“ automobilių gamoje debiutuoja 208 AG galingumo „Volkswagen“ grupės TSI variklis, pirmą kartą pasirodęs „Audi A5“ modelyje.

Modelių specifikacijos ir kainos Europos rinkai dar turi būti patvirtintos. Atnaujinti „Seat“ „Leon“ ir „Altea“ automobiliai pardavimo salonus pasieks jau šią vasarą.

Ankstesnė naujiena:
SEAT Exeo
skaitliukas