SEAT Klubas: „Seat Leon Cupra 280“ tapo greičiausiu priekine ašimi varomu automobiliu Nurburgringo trasoje
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai
     

 

     
Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti
  

 
 

Šiuo metu naršo:
svečių: 23, narių: 0 ...


Daugiausia: 236 (n: 0, s: 236) - Grd 30 : 00:57
Nariai: 2518. Naujausias: Ernest

 
14-03-03Išblėsus aistroms po „McLaren P1“ ir „Porsche 918“ dvikovos dėl greičiausio „Nordschleife“ rato laiko, į kovą dėl rekordų stojo šiek tiek mažesnio kalibro automobiliai. Čia sužibėjo gamintojas „Seat“.

„Žaliuoju pragaru“ vadinamą trasą šturmuoti nusprendė ir „Seat“. Gamintojas kovoti dėl rekordo delegavo naująjį „Leon Cupra 280“ automobilį, prie kurio vairo sėdėjo „Seat Touring Car“ čempionas Jordi Gene`as.
Jo rankose atsidūrė 276 arklio galių automobilis, kuriuo trasa buvo įveikta per 7 min. 58,4 sek. „Leon Cupra 280“ beveik dešimčia sekundžių pagerino iki tol „Renault Megane RS Trophy“ automobiliui priklausiusį rekordą – 8 min. 7,97 sek.

Jordi Gene`as „Leon Cupra 280“ automobiliu beveik 20 kilometrų trasoje pademonstravo vidutinį 154,5 km/h greitį, o maksimalus greitis „Tiergarten“ sekcijoje siekė 241,4 km/h.
VIDEO: „Seat Leon Cupra 280” Nurburgringo trasoje

Rekordo siekimo metu trasa buvo drėgna, oro temperatūra siekė 10 laipsnių, o trasos danga buvo dar dviem laipsniais vėsesnė. „Leon Cupra 280“ buvo apautas „Michelin Pilot Sport Cup 2“ padangomis.

Be abejonės, „palysti“ po aštuoniomis minutėmis yra didelis pasiekimas bet kuriam priekine ašimi varomam gamykliniam automobiliui. Jei „Seat“ pasiektas rekordas neatrodo pakankamai įspūdingas, vertėtų paminėti, kad „Leon Cupra 280“ buvo greitesnis už naujausios kartos „Dodge Viper“, taip pat aplenkė „Aston Martin DBS“ bei „Cadillac CTS-V“.

Šaltinis: Gazas.lt

Sekanti naujiena:
Dienos foto: SEAT Leon
skaitliukas