SEAT Klubas: Naujasis „Seat Leon“ debiutuoja Lietuvoje
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai
     

 

     
Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti
  

 
 

Šiuo metu naršo:
svečių: 5, narių: 0 ...


Daugiausia: 147 (n: 0, s: 147) - Kov 13 : 10:34
Nariai: 2451. Naujausias: simenas

 
13-07-31Oficialus SEAT automobilių importuotojas Lietuvoje, įmonė „Autojuta“ praneša, kad naujasis „SEAT Leon“ automobilis ką tik pasiekė Lietuvą. Pirmieji automobiliai jau eksponuojami Vilniuje, Savanorių prospekte įsikūrusiame SEAT automobilių salone.

„Jau nuo pavasario jaučiame didelį susidomėjimą šiuo modeliu“, - pasakoja UAB „Autojuta“ generalinė direktorė Rasa Sinkevičienė. – „Vakarų Europoje pirkėjai jau spėjo pamilti šį automobilį, jis paskelbtas metų automobiliu Ispanijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Tikimės, kad kur kas stilingesnį ir išraiškingesnį automobilį pamėgs ir mūsų šalies pirkėjai“.

Pigiausia „Reference“ versija su benzininiu varikliu kainuos nuo 52 764 litų, o dyzeliniais varikliais apginkluoti „Leon“ kainuos nuo 60 494 litų.

„Kainos konkurencingos ir manau mes galime pakovoti kompaktinių hečbekų rinkoje,“ – sako Nerijus Gečas, SEAT automobilių pardavimo vadovas.

Tai jau trečioji „SEAT Leon“ karta. Pirmą kartą naujos kartos automobilis debiutavo Paryžiaus automobilių parodoje pernai rudenį, o prekyba juo Europoje startavo šių metų pavasarį. Automobiliai gaminami Martorelio gamykloje Barselonoje, Ispanijoje.

Kaip skelbia gamintojas, trečios kartos „SEAT Leon“ yra pirmas kompaktinės klasės automobilis pasaulyje, kurio pirkėjai gali užsisakyti priekinius trumpųjų ir ilgųjų šviesų LED žibintus. Tokie žibintai montuojami prabangiausiose komplektacijose arba gali būti užsakomi už papildomą kainą.Ankstesnė naujiena:
Skirk 2% SEAT Klubui!
skaitliukas