SEAT Klubas: Universalas - SEAT Leon ST
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai
     

 

     
Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti
  

 
 

Šiuo metu naršo:
svečių: 8, narių: 0 ...


Daugiausia: 147 (n: 0, s: 147) - Kov 13 : 10:34
Nariai: 2481. Naujausias: polas

 
12-11-28Nors naujos kartos „Seat Leon" dar tik turi debiutuoti mūsų šalyje, tačiau Ispanijoje įsikūrusi kompanija po truputį planuoja ir naujas „Leon" variacijas. Viena iš jų, turėtų debiutuoti kitų metų Frankfurto automobilių parodoje, rudenį.


Priminsime, jog „Leon" modelių gama be įprasto penkerių durų hečbeko taip pat turės ir trejų durų hečbeką ir universalą, apie kurį dabar ir pakalbėsime. „ST" arba „Sports Tourer" vardu paženklintas modelis naudos tą pačią„Volkswagen" koncerno „MQB" platformą, kaip ir įprastas penkerių durų hečbekas. Naujasis universalas atrodys bene identiškai „Leon" hečbekui, „Seat" dizaineriai automobilio išvaizdą pakoreguos tik nuo B statramsčio. Ispanai teigia, jog naujasis universalas pasiūlys 500 litrų dydžio bagažinę, o tai yra tikrai neblogas rezultatas.

Variklių gama nepasikeis ir į universalą bus montuojami tie patys benzininiai ir dyzeliniai agregatai, kurių galia svyruoja nuo 90 iki 184 arklio galių. Galia bus perduodama per penkerių arba šešerių bėgių mechanines pavarų dėžes arba per modernią „DSG" dvigubos sankabos pavarų dėžę.

Įdomu ar „Seat" sukurs sportiškiausią „Cupra" modifikaciją.
Šaltinis: 100km.ltskaitliukas