SEAT Klubas: Diskusijos / Jūsų SEAT Blog'as / Seat Ibiza Sport Tourer Style 1.4 mpi
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai

Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti

Šiuo metu naršo:
svečių: 10, narių: 0 ...

Daugiausia: 147 (n: 0, s: 147) - Kov 13 : 10:34
Nariai: 2474. Naujausias: lordas

Diskusijos

SEAT Klubas :: Diskusijos :: Klubas :: Jūsų SEAT Blog'as

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Seat Ibiza Sport Tourer Style 1.4 mpi
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Robertuxas, zoomas
Autorius Pranešimas
zoomas
Pr, 2014 Sau 06, 12:09

Užsiregistravęs dalyvis #401
Prisijungta: Pn, 2007 Vas 09, 14:13
Apskritis: Kaunas
Pranešimų: 2693
3apa3a rašė ...

zoomas rašė ...

Nežinau, kad ir turėčiau pinigų

BTW - kad ir turetum pinigu, kitaip ir kalbetum

Kiek išleidau ir dar išleisiu ant senų mašinų, tai dar ir ne tokia ibiza išeitų, bet niekad nesusimačiau apie naujo ekonominės klasės auto pirkimą, greičiau naują hi end dviratį nusipirksiu, kaip ir minėjau gyvenimo prioritetai kitokie

Laisvai samdomas fotografas, nuotraukos>> flickr'e - - Facebook'e - -

- gerbk mano automobilį ir aš gerbsiu tave -
Į viršų
Tinklalapis
3apa3a
Pr, 2014 Sau 06, 12:29

Užsiregistravęs dalyvis #3642
Prisijungta: Sk, 2014 Sau 05, 17:33
Apskritis: Klaipėda
Pranešimų: 61
Zinai, as daugmaz taip ir galvojau kad daugelis cia nesupras tokio pirkinio. Tesiog as manau kad jau uzsidirbau sau teise vaziuoti su nauja masina ir tiek. Ir tai suveike LT dvasia - juk zinau kad per pora metu nauja masina praranda 30% vertes ))) Nekylo ranka imti 2014-tu su 10 km rida )))

Seat Ibiza ST
Į viršų
Robertuxas
Pr, 2014 Sau 06, 13:05

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Sk, 2005 Spa 16, 16:45
Apskritis: Tauragė
Pranešimų: 6316
as tai uzskaitau tavo pirkini zoomas cia gyvena kitokiais prioritetais... kad jei masina neturi bent 150ag tai ne masina ir pan

Dalimis: SEAT Toledo 2.3v5 '99m ir SEAT Ibiza '96m 2.0Gti
Į viršų
Tinklalapis
zoomas
Pr, 2014 Sau 06, 13:15

Užsiregistravęs dalyvis #401
Prisijungta: Pn, 2007 Vas 09, 14:13
Apskritis: Kaunas
Pranešimų: 2693
Tikrai būtų džiugu jei čia visas forumas mirgėtų nuo ką tik iš salono išriedejusiais Seat, jei tik tos auto tenkina vartotojų poreikius, manes tokios skurdžios mašinytės šiuo metu netenkina, o kokios 2014 metu pilnos komplektacijos quattro su 200ag+ neiperku, važinėju su tuo kas tenkinina mano poreikius nors ir pasenusius 12 metu su 200k rida

Robke, nereik čia taip baisiai, įdomu kiek iš čia forume ir aplamai esančiu atsisakytu važinėti su tom 150ag+ jei nereiktų galvoti apie išlaidas kurui, remontui?

Laisvai samdomas fotografas, nuotraukos>> flickr'e - - Facebook'e - -

- gerbk mano automobilį ir aš gerbsiu tave -
Į viršų
Tinklalapis
magaizeris
Pr, 2014 Sau 06, 14:20

Užsiregistravęs dalyvis #1948
Prisijungta: Sk, 2010 Rgp 08, 22:57
Apskritis: Panevėžys
Pranešimų: 3553
Ble žmogų sudirbo graudu žiūrėti į tokius pasisakymus... Zoomas žiūriu kaip visada keistai mėgstantis kritikuot O tu 3apa3a nekreipk dėmesio, aš turėčiau naujai mašinai ir pirkčiau naują geriau su mažu varikliu bet tvarkingą, bet.. tenka važinėt su savo kibiru

VAG Broliai Lietuva - Oficialus Klubas
Klubo nuoroda
Į viršų
Tinklalapis
Shatu
Pr, 2014 Sau 06, 19:35

Užsiregistravęs dalyvis #2903
Prisijungta: Sk, 2012 Bir 17, 12:56
Pranešimų: 466
Preoritetai ne prioritetai, cia kiekvienas jaucia savo poreikius ir lukescius, as pavizdziui asmeniskai jai reiktu pirkti masina geriau rinkciausi kad ir tuos 200k rida ir 150ag po kapotu, negu nauja masina is salono su varikliuku kur spaudi gaza ir jauti kad stovi vietoje Masina ir yra tam reikalinga kad estu pinigus, ar tu ja servize tvarkysi ar patc tai reiksmes neturi tu tik sutaupysi kazkokia dali pinigu bet nebus tikras del jos remonto kokybes.

Seat Leon FR TDI
EX Seat Leon CUPRA TDI 4x4
EX Seat Cordoba GT TDi
Į viršų
3apa3a
Pr, 2014 Sau 06, 22:23

Užsiregistravęs dalyvis #3642
Prisijungta: Sk, 2014 Sau 05, 17:33
Apskritis: Klaipėda
Pranešimų: 61
Masina yra ne tam kad estu pinigus, o tam kad veziuotu mano uzpakali. Ir komfortiskai veziuotu. O kai ateis laikas jai esti piniga - as ja parduosiu ir pirksiu nauja.

Seip pradedu suprasti kad man cia ne vieta. Tesiog per didelis amziaus skirtumas. Idomu man butu paziureti kaip pasikeis jusu prioritetai po 10-15 metu )))

Manau - diskutuoti toliau beprasmiska ir tema galima rakinti, o gal ir trinti.

Seat Ibiza ST
Į viršų
magaizeris
Pr, 2014 Sau 06, 22:33

Užsiregistravęs dalyvis #1948
Prisijungta: Sk, 2010 Rgp 08, 22:57
Pranešimų: 3553
Vieta vieta, neskubėk pabėgti nereikia kreipti į tokius išsišokimus. Tavo mastymas yra būtent toks koks ir turi būti, su amžium ateina reikalas turėti automobilį kuris veža pigiai ir patogiai, o čia kas pirktu ko ne pirktų mažiausiai reikia kreipti dėmesį.. O tiems kurie pirktu ar nepirktu siūlyčiau biški ir gražiau sutikti naują narį

VAG Broliai Lietuva - Oficialus Klubas
Klubo nuoroda
Į viršų
Tinklalapis
KypcK
Pr, 2014 Sau 06, 23:12

Užsiregistravęs dalyvis #3317
Prisijungta: Št, 2013 Bal 27, 16:27
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 129
Zoom gerai kalba, bet nereik i sirdi imt. Jis vairuos sena galinga, tu nauja ekomiska... kiekvienam savo. As ir renkuosi senesne bet galingesne, nes del kuro nesuku galvos, ji valgo taip kaip as vaziuoju. Abejoju ar kas nenoretu kad masina rautu is vietos. Ir kai reik raut is vietos nuekas negalvoja apie tai kiek ji suvalgis
.. taip kad mano nuomone su zoom sutampa geriau sena galinga negu nauja silpna
Į viršų
nuostolis
An, 2014 Sau 07, 12:48

Užsiregistravęs dalyvis #826
Prisijungta: An, 2008 Geg 27, 14:34
Apskritis: Tauragė
Pranešimų: 1561
Gražus mašiniukas, o ypač iš galo gerai atrodo Vis dar retas ant mūsų žemelės Nemaniau, kad Seat'as duoda 5 metų garantija.

Made in Spain.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF