SEAT Klubas: Diskusijos / Pamokos / Seat Leon - Toledo '99-'04 Durelių Remontas OEM & Garso Izoliacija
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai

Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti

Šiuo metu naršo:
svečių: 27, narių: 0 ...

Daugiausia: 82 (n: 0, s: 82) - Lie 28 : 10:39
Nariai: 2371. Naujausias: Vintage Style

Diskusijos

SEAT Klubas :: Diskusijos :: Garažas :: Pamokos

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Seat Leon - Toledo '99-'04 Durelių Remontas OEM & Garso Izoliacija
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Robertuxas, zoomas
Autorius Pranešimas
magaizeris
Pr, 2012 Lie 23, 15:33

Užsiregistravęs dalyvis #1948
Prisijungta: Sk, 2010 Rgp 08, 22:57
Apskritis: Panevėžys
Pranešimų: 3553
Gali būti nesiginčiju kai galines duris darysiu pabandysiu kitaip tada tai kaip ten sakai, atsuki visus skardos varžtus nu ir kas tada? tada laiko skardą 4 kniedės, tai kaip tą skardą nuimti pilnai tada neįsivaizduoju dabar... bet tada reikia išimti ir pakelėją patį o ten daugiau bus pislios nei nugręžti kniedes, koks skirtumas,tai tiesiog daug patogiau, o ar ten po apdailą kniedės originalios ar ne nematau skirtumo, bet norėčiau išmėginti kaip sakai.
P.S nebent reikia nuleisti langą žemyn ir bus kokie varžtai kaip ant VW. Bet tai ir blogai, daugiau ardymo, paskui dar nulus koks pakelėjas dar koks biesas ir bus bėdų daug daugiau nei nebeturėti originalios kniedės

[ Redaguota Pr, 2012 Lie 23, 15:39 ]

VAG Broliai Lietuva - Oficialus Klubas
Klubo nuoroda
Į viršų
Tinklalapis
Robertuxas
Pr, 2012 Lie 23, 15:43

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Sk, 2005 Spa 16, 16:45
Apskritis: Tauragė
Pranešimų: 6316
mano manymu kaip tik daug daugiau bedu yra nugrezinet kniedes ir jas perkniedyti...
Na cia tau spresti atsuki langa, atsuki visa pakeleja, atsuki spynele, rankenele... na praktiskai viska ten issiardyti turi bet kai ne pirma karta darai tai ner ten ka veikt galeciau dabar visiems keitinet ten pakelejus

O be to kaip varikliukas? Ji irgi nusuki nuo skardos ar kaip ten jis issimauna ? nes kiek pamenu tai jis prie skardos prisuktas, o pakeleja jei nugrezi tai kaip ir kazkas ten turi atsijungti kad atskirai galetum isisimt?

Dalimis: SEAT Toledo 2.3v5 '99m ir SEAT Ibiza '96m 2.0Gti
Į viršų
Tinklalapis
magaizeris
Pr, 2012 Lie 23, 15:53

aš paprasčiau dariau, atsuki varžtus, nugreži kniedes ir atitrauki kiek nori skardą, ir pakeiti kordą, nu tiesiog man taip patogiau gavosi, visiem aišku skirtingai nežaidžiau aš ten ir nesukiojau visokių spynelių čia jau man per daug pasirodė ardymo

Klubo nuoroda
Į viršų
Tinklalapis
magaizeris
Kt, 2013 Rgs 19, 21:18

Kad nekurti naujos temos, yra toks dalykas, radau pro kur, bent jau maždaug pro kur bėga per lietu į bagažinę lašai. Ten kur rodyklė pavaizduota aptikti lašai skverbiantis, o ovalas prilaša ten jie. Tai gi, padėkite nustatyti ir patiems gal ateityje bus panašiai. Pro kur čia gali skverbtis vanduo.
Nu gumos man atrodo sandarios toks jausmas, kad gal tarkim pro tokius juodus, nežinau kaip papasakoti, tie tokie kurie duoda atrama dangčiui bagažinės, gal jie tarkim

[ Redaguota Kt, 2013 Rgs 19, 21:32 ]

Klubo nuoroda
Į viršų
Tinklalapis
zoomas
Pn, 2013 Rgs 20, 07:41

Užsiregistravęs dalyvis #401
Prisijungta: Pn, 2007 Vas 09, 14:13
Apskritis: Kaunas
Pranešimų: 2693
Ardyk plastikus ir ieškok vandens kelio, tikrai manau turi matytis.

Laisvai samdomas fotografas, nuotraukos>> flickr'e - - Facebook'e - -

- gerbk mano automobilį ir aš gerbsiu tave -
Į viršų
Tinklalapis
Mode™
Pn, 2013 Rgs 20, 21:07

Užsiregistravęs dalyvis #2785
Prisijungta: Sk, 2012 Kov 18, 23:33
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 295

magaizeris rašė ...

aš paprasčiau dariau, atsuki varžtus, nugreži kniedes ir atitrauki kiek nori skardą, ir pakeiti kordą, nu tiesiog man taip patogiau gavosi, visiem aišku skirtingai nežaidžiau aš ten ir nesukiojau visokių spynelių čia jau man per daug pasirodė ardymo

Gali laisvai buti tos atramos jeigu jas pasukinėjo jas, tada galėjo didesnis darbas pasidaryti uždarius tarp gumos ir dangčio, arba kur pro fara gali nubėgti vanduo
Į viršų
magaizeris
Pn, 2013 Rgs 20, 21:12

viskas hermetinta pas mane, pakolkas lyg ir radau bėdą, ten ir buvo, priveržiau labiau tai stovėjo ant lietaus nė lašo

Klubo nuoroda
Į viršų
Tinklalapis
saras333
An, 2014 Lie 01, 19:54

Užsiregistravęs dalyvis #3944
Prisijungta: Pr, 2014 Bir 30, 21:48
Apskritis: Šiauliai
Pranešimų: 12
Noreciau pasiteirauti ar garso izliacijos skirtumas pasijaute nuo triuksmo is lauko ar tik del geresnio muzikos garso? Dekui
Į viršų
Sunhump
Kt, 2014 Rgp 14, 07:50

Užsiregistravęs dalyvis #3861
Prisijungta: Sk, 2014 Geg 11, 09:50
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 4
Sveiki, na zodziu nusupirkes Fr'a radau toka pacia beda pilnu mastu na perklijavau visa korda butilu (jei kam idomu [nuoroda] ), isdziovinau, viskas turetu but gerai.. tada pradejo begt per salono filtra ten kazka pakrapsciau lygtais nustojo. Tai dabar lygtais per audiokoloneles duryse lasa i salona vel...Atidarai paziuri, lyg ir sausa, o vanduo ant slenksciu yra. Aisku galima butu uzhermetizuot ir tegu, bet esme kad as noriu focalus detis normalius, ir nelabai noretusi kad tas vanduo ziema ant ju uzsaltu. Kaip padaryti kad ant duru koloneliu nelasetu vanduo?
Į viršų
zoomas
Kt, 2014 Rgp 14, 12:33

Užsiregistravęs dalyvis #401
Prisijungta: Pn, 2007 Vas 09, 14:13
Apskritis: Kaunas
Pranešimų: 2693
Klijuok plevele, nežinau kaip Leon'e yra, bet senam Tolede, tarp skardos ir durų apdailos yra įklijuota, pagal vaizda, PVC plevelė, klijuojasi tik plėvelės kraštai.

Laisvai samdomas fotografas, nuotraukos>> flickr'e - - Facebook'e - -

- gerbk mano automobilį ir aš gerbsiu tave -
Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF