SEAT Klubas: Diskusijos / Pomėgiai / Lazybos is svetimu pinigu :)
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai

Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti

Šiuo metu naršo:
svečių: 8, narių: 0 ...

Daugiausia: 77 (n: 0, s: 77) - Geg 15 : 05:00
Nariai: 2310. Naujausias: JosephVox

Diskusijos

SEAT Klubas :: Diskusijos :: Laisvalaikis :: Pomėgiai

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Lazybos is svetimu pinigu :)
Moderatoriai: Robertuxas, zoomas
Autorius Pranešimas
Tornado
Kt, 2010 Vas 11, 13:39
Automoto TV

Užsiregistravęs dalyvis #635
Prisijungta: Pr, 2007 Grd 10, 17:57
Apskritis: Panevėžys
Pranešimų: 2472
isbandykit toki dalyka;) uz registracija gaunat saito valiutos, lazinates is tikru sporto ivykiu, renkat taskus ir atsiimat prizus lietuviai tam saite karaliauja;) per mano referala jei nesunku reginkites, jei ne, tai nutrinkit galune

[nuoroda]

praloshus visus kreditus , arba jei ju like maziau nei 10k po paros jie vel atsistato uzsikabliavau ant sito

idomu istikruju, nereikia savo pinigu kist, taciau azartas islieka. Galima statyt gyvai, realiu laiku uz jau vykstancias varzybas, tai tas ypac idomu tenise, kai tyavo favoritui pralosus pirma seta duoda koeficienta apie 12 -13, o antra bei trecia seta tavo favoritas laimi, taip ir kaupiesi taskus, tik nesileiskit pagaunami azarto, nes anadien padejau 24k tasku uz sunderlando pergale esant rezultatui 0-1 ir begant 90+ minutei kad laimes sunderland, o portsmouth sugebejo paskutines atakos metu imust ir islygint, va ir pralosiau viska, wel dabar is naujo kaupiu, siaip ir idomu, ir nerizikinga, o pasinervuot del ne savo pinigu kartais tikrai tenka
Į viršų
Tornado
An, 2010 Vas 16, 00:53
Automoto TV

Užsiregistravęs dalyvis #635
Prisijungta: Pr, 2007 Grd 10, 17:57
Apskritis: Panevėžys
Pranešimų: 2472
Na , aktyviau;) dar anadien turejau 50000, jau dabar turiu 250000 tasku, tuoj prizas iseis o dar tik savaite kaip lazinuos;) daug laimet galima ten, nuo maikuciu, fules ar kases nike kamuoliu iki ipod, iphonu, ps3 konsoliu, fotiku ir t.t. kaimynas kai maikute gavo tai pasakiau kad ir man tokios reik, tai per savaite baigiu uzsidirbt, atsiuntimas nekainuoja pabandykirt ir jus

Jei nenorit ten zaist tai gal galetumet padet man tasku uzsidirbt, uzsiregistruok per sita nuoroda, jei nesunku nemokama ten i galesit uzsiregine ir daugiau nieko nedaryt jei nepatiks, tik uzsiregistruok jeigu negaila [nuoroda]

p.s. tie, kas nenori zaist, bet visitek pasiruose man padet ir uzsiregint, gali vest ir isgalvotus duomenis
Į viršų
rose61
Pn, 2015 Kov 13, 07:14
Svečias
kaimynas kai maikute gavo tai pasakiau kad ir man tokios reik, tai per savaite baigiu uzsidirbt, atsiuntimas nekainuoja pabandykirt ir jus
Na , aktyviau;) dar anadien turejau 50000, jau dabar turiu 250000 tasku, tuoj prizas iseis o dar tik savaite kaip lazinuos;) daug laimet galima ten, nuo maikuciu, fules ar kases nike kamuoliu iki ipod, iphonu, ps3 konsoliu, fotiku ir t.t.
Į viršų

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF