SEAT Klubas: Diskusijos / Klubo veikla / Registracija i klubo narius
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai

Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti

Šiuo metu naršo:
svečių: 13, narių: 0 ...

Daugiausia: 82 (n: 0, s: 82) - Lie 28 : 10:39
Nariai: 2357. Naujausias: BaconStrip

Diskusijos

SEAT Klubas :: Diskusijos :: Klubas :: Klubo veikla

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Registracija i klubo narius
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Robertuxas, zoomas
Autorius Pranešimas
opapa
Kt, 2009 Vas 26, 15:51
Svečias
na savo tai rasciau, bet masinos...geda prisipazint aisku, bet per du metus, neturiu nei vienos...
as aisku pasitaisysiu
bet pradziai gal pasinaudosiu ta salyga, kad veliau
Į viršų
Robertuxas
Kt, 2009 Vas 26, 15:53

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Sk, 2005 Spa 16, 16:45
Apskritis: Tauragė
Pranešimų: 6316
na tai tada pasitikesim tavim... gali registruotis ir be auto foto prie progos nusifotkink zinau kad tik bernam yra manija fotkini ju masina

Dalimis: SEAT Toledo 2.3v5 '99m ir SEAT Ibiza '96m 2.0Gti
Į viršų
Tinklalapis
Daivutia
Kt, 2009 Vas 26, 15:53

Užsiregistravęs dalyvis #188
Prisijungta: Kt, 2006 Kov 23, 17:55
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 891
Šiaip, dėl bendros info parašysiu. Daug kam kyla visokių klausimų kas kaip kodėl ir t.t. Rytoj aš nueisiu pas notarą, išsiklausinėsiu normaliai kaip ten kas. Parašiau dar draugui vienam, jis mačiau šiandien su popieriais lakstė savivaldybėj, nes registruoja Extreme Drivers klubą ar kažką tokio. Gal kas žinot, Ruklos poligono dragų organizatorius Tai va pakalbėsiu su juo kokios procedūros asociacijos steigimo, nes kaip tik dabar tai daro. Kai ką sužinosiu - pranešiu.
Į viršų
ErikaZ
Kt, 2009 Vas 26, 16:18
Svečias
Kolkas busiu klubo draugas...

[ Redaguota Kt, 2009 Vas 26, 18:55 ]
Į viršų
zoomas
Kt, 2009 Vas 26, 16:18

Užsiregistravęs dalyvis #401
Prisijungta: Pn, 2007 Vas 09, 14:13
Apskritis: Kaunas
Pranešimų: 2693
Tai kad cia daugumai labiau rupi ne steigimo proceduros klausimai, o uz ka pinigus reikia moketi? Atsakysiu, kad nebutu skausmo, pinigai mokami uz naryste Seat klube, pirmuju nariu pinigai nukeliaus ne vaiku namams, ar kazkieno kisene, o klubo registracijos mokesciams. Isteigus kluba, pinigai klubo nariu sprendimu bus panaudoti klubo veikloje, o ne lietniku pirkimui valdybos nariu seatams. Ir svarbiausia dalis jokios prievartos cia nera ir niekas is jusu pinigu prievarta neatimines, kas nori sumokes stojimo mokesti, kas neturi jokio noro ir toliau gales ramiai sau gyventi po saule kaip ir iki siol

Laisvai samdomas fotografas, nuotraukos>> flickr'e - - Facebook'e - -

- gerbk mano automobilį ir aš gerbsiu tave -
Į viršų
Tinklalapis
Daivutia
Kt, 2009 Vas 26, 16:25

Užsiregistravęs dalyvis #188
Prisijungta: Kt, 2006 Kov 23, 17:55
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 891
Zoom`ai, normalu, kad rūpi už ką. Aš ir nemokėčiau pinigų jei nebūčiau tikra, kad poto matysiu kur nuėjo kiekvienas litas. Manau nenormalu būtų neskaičiuoti savo lėšų Man labiausiai rūpi kas tvarkys klubo buhalteriją po oficialaus įregistravimo, nes tą pačią minutę kai įregistruosim klubą, jis turės turėti savo atskirą sąskaitą banke, savo finansinę apskaitą ir t.t. Aš nežinau tiksliai reikalavimų, bet, manau, kad juridinio asmens buhalterija nėra tokia paprasta, o reikalų turėti su mokesčių inspekcija turbūt nenorėsim
Į viršų
zoomas
Kt, 2009 Vas 26, 16:33

Užsiregistravęs dalyvis #401
Prisijungta: Pn, 2007 Vas 09, 14:13
Apskritis: Kaunas
Pranešimų: 2693

Daivutia rašė ...

Aš nežinau tiksliai reikalavimų, bet, manau, kad juridinio asmens buhalterija nėra tokia paprasta, o reikalų turėti su mokesčių inspekcija turbūt nenorėsim

tas klausimas man jau seniai sukasi galvoje, ir dar kita kruva ju, todel registruosim kluba tik tada kai visi klausimai bus isspresti

Laisvai samdomas fotografas, nuotraukos>> flickr'e - - Facebook'e - -

- gerbk mano automobilį ir aš gerbsiu tave -
Į viršų
Tinklalapis
opapa
Kt, 2009 Vas 26, 16:43
Svečias
jei juridinio asmens apyvarta nevirsija kazkokios sumos (dabar tiksliai negaliu pasakyt), tai galima samdytis imone, kuri tvarko buhalterine apskaita, o kadangi labai didelio judejimo nebus, tai neturetu dayg ir kainuot. na aisku galima turet ir savo buhalteri, dabar norinciu daug
Į viršų
dodger
Kt, 2009 Vas 26, 16:57

Užsiregistravęs dalyvis #872
Prisijungta: Št, 2008 Lie 12, 12:07
Apskritis: Klaipėda
Pranešimų: 1020
jei prireix kokios pakalbos su buhalterija rasykit,mano mama buhaltere. jei kuom gales pades
Į viršų
opapa
Kt, 2009 Vas 26, 17:05
Svečias
siaip as irgi buhaltere...
bet cia yra ganetinai specifine sritis ir reikalavimai kitokie, nei paprastoj imonej.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF