SEAT Klubas: Diskusijos / SEAT Modifikavimas / Tebunie sviesa! [perkelta]
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai

Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti

Šiuo metu naršo:
svečių: 5, narių: 0 ...

Daugiausia: 82 (n: 0, s: 82) - Lie 28 : 10:39
Nariai: 2358. Naujausias: BillyNop

Diskusijos

SEAT Klubas :: Diskusijos :: Garažas :: SEAT Modifikavimas

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Tebunie sviesa! [perkelta]
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Robertuxas, zoomas
Autorius Pranešimas
Skyhawk
Pn, 2007 Geg 11, 22:47

Užsiregistravęs dalyvis #184
Prisijungta: Kt, 2006 Kov 16, 22:52
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 1064
kai is galo tai dar pox bet kai islenda ant kokio posukio ir pisa i akis tai eik tu n...

Водитель! Помни! Правой ногой ты давишь на крышку своего гроба!

Į viršų
zoomas
Pr, 2007 Geg 14, 07:35

Užsiregistravęs dalyvis #401
Prisijungta: Pn, 2007 Vas 09, 14:13
Apskritis: Kaunas
Pranešimų: 2693
as pats galvoju reik tuos ale zenonus isimest is savo kvadratines lempikes kai bus laisvu $$$ nes siaip tai nematau jokio skirtumo kai koks CLK ar III guolis pradeda blizgint i akis, tik va klausimas ar tos kvadratines lempos aukstai temp. tinkamos?

Laisvai samdomas fotografas, nuotraukos>> flickr'e - - Facebook'e - -

- gerbk mano automobilį ir aš gerbsiu tave -
Į viršų
Tinklalapis
Darka
Tr, 2007 Geg 16, 20:42
Svečias
siaip xenonai kaip tik maziau kaista nei paprasti halogenai. netiks reflektorius ir neskaidrus stiklas. akinsi kitus ir tiek.
Į viršų
Kykas
Pr, 2007 Geg 21, 08:49
Svečias
Vo vo susidsit xenonus, tai a nuo uvio deipo stogo numontuosiu 8 Hela halogenus ir sau usidsiu paiursim kas k
Į viršų
zoomas
An, 2007 Geg 29, 07:28

kreipiausi i viena firma prekiaujancia ir montuojancia xeonus, tai gavau gan nemazai info apie xeonus seate butent 1L tolede, i tas senesnes lempas viskas ten graziai susimontuoja jokio spindulio isklaidymo nesigauna ir neskaidrus stiklas neturi tam reiksmingos itakos, kaip kas cia sakydavo kad akini kitus tai tai vyksta jai sviesos srauto neina sureguliuot del netinkamo refektoriaus kaikuriuose auto, tik rekomenduoja didesnio kaip 5000k spektro nedeti i lempa be lesio nes tada gaunamas geriausias efektas apsvietimo atveju plius gauni 18men garantija tik su kokiom salygom ta garantija taikoma dar nepasidomejau

Į viršų
Tinklalapis
Robertuxas
An, 2007 Geg 29, 11:13

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Sk, 2005 Spa 16, 16:45
Apskritis: Tauragė
Pranešimų: 6316
O kainos? kas do firma?

Dalimis: SEAT Toledo 2.3v5 '99m ir SEAT Ibiza '96m 2.0Gti
Į viršų
Tinklalapis
Kykas
An, 2007 Geg 29, 14:07
Svečias
Nepyk Zoom Zoom, bet ta firma gi ne kanalizacijos vamzdiais prekiauja.

Parodyk man vadybinink, kuris savo prek peikia.

O kad patare nedti galingesni nei 5000k, tai matyt fara jau pradeda lydytis nuo tokios temperatros, tai jiems pretendzij gali bti.
Kiek inau xenonai montuojami iskirtinai skaidrias lempas su leiais, nes reikia sufokusuoti viesos sraut (bent jau naujose auto kitaip nesu mats).

Patikk tikrai nenoriu eist, bet nebk reklamos auka...

PS gal gali pasakyti, kas do vienetas (k), kur prie skaiiau- kakaip neinau a

[ Redaguota An, 2007 Geg 29, 14:09 ]
Į viršų
Darka
An, 2007 Geg 29, 14:33
Svečias
K yra kelvinai. cia temperaturos matas bet tai nereiskia, kad lempa ikaista iki tiek sitas matas nurodo sviesos spalva. 5000K reiskia, kad tokia spalva skleidzia juodas kunas, ikaitintas iki 5000K temperaturos. ir baikit svaigt viena karta apie lempu lydimasi. juokinga skaityt... reflektoriai gali issilydyt nebent nuo 100W lempuciu. xenonai isskiria kur kas maziau silumos, negu paprasti halogenai, del visiskai kitokio veikimo principo. paparsciausiai ~5000K yra dienos sviesa. todel tokios lempos geriausiai apsviecia kelia, tai logiska, kad jas ir rekomenduojama firmos. taciau 5000K xenonai yra visiskai balti, taigi kartais gali atrodyti, kad tai paprasti halogenai o jau po to, kuo daugiau K tuo melynesne sviesa. taciau kuo melynesne sviesa, tuo prasciau apsviecia, bet atrodo afigienai. paprastai xenonus su daug K dedasi tie, kurie nori pasireklamuot pries aplinkinius, kad turi xenonus, ir del to aukoja apsvietimo kokybe. kas perka del apsvietimo kokybes, renkasi 5000K.
Į viršų
zoomas
An, 2007 Geg 29, 16:45

kaina daugmaz visu vienoda nuo 400 iki 500lt, jap jap pradeda lydytis ir gali pradeti kepti kiausiniene del temperaturos jau kolega paiskino, o 5000k rekomenduoja nes didesnis jau nlb tinkamas NELESINEMS lepmos SU NESKAIDRIU stiklu pats asmeniskai noreciau 12000k butu kaip auto spalva bet cia tik sapnuose tokias isideti tai reliai apie 6000k-7000k mastau, o k yra kelvinas-temperaturos matavimo vienetas, kad ne visa tiesa cia vadybininaki sako pilnai tikiu bet ir kol 100% neiisiaiskinsiu $$$ i bala nemesiu o isizeist netiuriu del ko nes kiekvienas turi savo asmenine nuomone. Taip kad jai seate imanoma tureti xeon sviesas kodel gi ne

Į viršų
Tinklalapis
zoomas
Tr, 2007 Geg 30, 07:57

besidomint toliau kitos firmos siulomas varintas isidedi xeonus jai nelimpa gali per savaite grazinti, cia ir klausimas kaip butu su tuo grazinimu... klausiau kaip su tech. apziura sako viskas daugunmai ciki, buvo tik keli variantai kai iskilo problemu su tech. apziura priezastis nezinomos taigi dar vienas xeonu minusas, pats galvoju kad didziausias rupestis butu tai vadinamojo balasto patalpinimas ir jo patikimumas bei pasijungimas prie originaliu fiskiu, gal kas turi realios patirties su xeonais uz 500lt???

Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF