SEAT Klubas: Diskusijos / SEAT Modifikavimas / Tebunie sviesa! [perkelta]
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai

Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti

Šiuo metu naršo:
svečių: 10, narių: 0 ...

Daugiausia: 82 (n: 0, s: 82) - Lie 28 : 10:39
Nariai: 2358. Naujausias: BillyNop

Diskusijos

SEAT Klubas :: Diskusijos :: Garažas :: SEAT Modifikavimas

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Tebunie sviesa! [perkelta]
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Robertuxas, zoomas
Autorius Pranešimas
megalius
Pn, 2007 Vas 16, 14:15
Svečias

Kykas rašė ...

Nu baikit baikas
Kaip man norisi tokiem kiauius nuraut. Prisideda paprastas lempas ksenonu ir visoki .... paskui akina vairuotojus kitus. Jei jau norit ksenon tai praau bkit mons ir lempas susidkit skaidrias, kad spindulio nesklaidyt. Praau nesupykit, bet vien kart per tok varijant vos nuo kelio nenuvaiavau, atvaiavo i priekio su tom lempom tiurlinginm ir dingo man kelias blyn.

JOOOO, blet kaip mane nervina, per tuos debilus, jau 4 padangas pakeiciau, vis i duobe kokia nutaikau, kol kelio nebuna prisigalvoja nesamoniu...
Į viršų
heaven
Pn, 2007 Vas 16, 14:20

Užsiregistravęs dalyvis #344
Prisijungta: An, 2006 Spa 10, 22:19
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 1338
idomiai jus vazinejat, gi nereik i faras ziuret
jei akina is priekio, tai stebi desini kelkrasti ir vaziuoji sau laimingas
Į viršų
benzavozas
Št, 2007 Vas 17, 02:01
Svečias
tai kaip akint turi kad nuo kelio nuvaziuotum...
Į viršų
Andrew
Št, 2007 Vas 17, 12:33
Svečias
kykas gal tau pasitaike sunesureguluotom sviesom
Į viršų
zoomas
Pr, 2007 Vas 19, 16:14

Užsiregistravęs dalyvis #401
Prisijungta: Pn, 2007 Vas 09, 14:13
Apskritis: Kaunas
Pranešimų: 2693
o jus suraskit 1L toledui skaidraus stiklo lempas....

Laisvai samdomas fotografas, nuotraukos>> flickr'e - - Facebook'e - -

- gerbk mano automobilį ir aš gerbsiu tave -
Į viršų
Tinklalapis
Ben-as
Sk, 2007 Kov 04, 10:59
Svečias
nepjaukit grybo su tais ksenonais, lemputes nespesit keist garantiju originaliu xenon gamintojai neduoda net , nes sviecia ne vienus ne du ir ne tris metus tos lempikes o ce bl gaijdena kaskokia, geriau jau neoninius purkstukus isidet
Į viršų
Andrew
Sk, 2007 Kov 04, 13:12
Svečias
Ben-as ko taip stumi ant xeonu ? :V juk kad ir tie uz 500lt bet esme kaip gerai per lietu nakti arba ziema per sniegus...
Į viršų
zipp
An, 2007 Geg 08, 21:46
Svečias
nu ble gla jum angliskos masinos sviete;D gi padaryta kad lempos y salikele nukreiptos butu:) o pas anglus ne kaip pas wisa svieta eismas tai jie padare kad sviestu y widury kelio lempos , pas juos y salikele sviecia o pas mus y virudy kelio ir akina;)
Į viršų
Ben-as
Pn, 2007 Geg 11, 18:10
Svečias
vyrai, xenonai skirti tiems auto pas kuriuos seip lesiai eina arba tam pritaikytos naujos lempos, o ce idesi i savo kvadratine fara ir akinsi visus, jei lesiai farose prasau, anokien ce pinigai, jei ir perdegs kruva siulanciuatskiras dalis, beje tie patys ksenonai autogide pasiskaitykite ar skelbimuose jau po 390 eina.... ner ko is sudo vasko spaust, man jau nx kai is pro sali pralekia koks supuves guolis ar kokia silke su tai xenonais.....
Į viršų
Jagys
Pn, 2007 Geg 11, 21:38
Svečias
Nu zjbs tie xenonai bbd, mersas uz manes varo tai krv kai sviecia per veidrodelius i snuki tie jo zenonai, susinervinau suletinau ir tegu lenkia lolas blt
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF