SEAT Klubas: Diskusijos / Blevyzgos / Naudoto Seato pirkimas
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai

Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti

Šiuo metu naršo:
svečių: 21, narių: 0 ...

Daugiausia: 77 (n: 0, s: 77) - Geg 15 : 05:00
Nariai: 2324. Naujausias: Stumbras

Diskusijos

SEAT Klubas :: Diskusijos :: Laisvalaikis :: Blevyzgos

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Naudoto Seato pirkimas
Moderatoriai: Robertuxas, zoomas
Autorius Pranešimas
aivar
Sk, 2018 Lap 18, 19:49
Užsiregistravęs dalyvis #4938
Prisijungta: Kt, 2018 Rgp 23, 16:28
Apskritis: Alytus
Pranešimų: 8
Tai va, senuko savo Seato jau manau nebeapsimoka tvarkyt, tai jau nusiziurejes esu Seat Leon hecbeka. Tik beda kad visos santaupos isejo ant namo remonto, tai galvoju imtis arba paskolą arba pirkt issimoketinai. Gal kas turit patirties siuose dalykuose? Gal zinot kuris bankas ar kredito bendrove pasiulytu geras man salygas perkant auto?
Į viršų
Laukrimas
Kt, 2018 Lap 29, 19:15
Užsiregistravęs dalyvis #4939
Prisijungta: Pr, 2018 Rgp 27, 20:03
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 7
Na galiu patarti vieną dalyką - lizingo naudotiems automobiliams kurių vertė mažesnė negu 10k eur nepaismoka imti. Tad siūlau imti vartojimo paskolą arba kreditą iš banko. Pats neseniai buvau atsidūręs panašioj situacijoj, tai čia man pagelbėjo greitasis kreditas [nuoroda], kur gan lengvai gavau 2000 eur vartojimo paskolą automobiliui nusipirkti Pirma aišku vistiek patarčiau nueiti į banką ir išgirsti kokias sąlygas jie tau pasiūlys, jeigu netiks - gali tada eiti pas greituosius kreditus.
Į viršų
Krukis
Kt, 2018 Lap 29, 22:24
Užsiregistravęs dalyvis #4962
Prisijungta: Kt, 2018 Lap 29, 22:03
Apskritis: Utena
Pranešimų: 3
Manau mažiau galvos skausmo bus, jeigu pasiimsi vartojimo paskolą ir su ja pirksi mašiną. Tai gali imti paskolą iš paskolų klubo [nuoroda], čia tokia tarpusavio skolinimosi platforma, kur žmonės patys investuoja į kitų žmonių paskolas. Palūkanų normos yra gan priimtinos, minalios palūkanos yra 6%, bet jos priklauso nuo keletos kriterijų - ar tu turi gerą kreditingumo reitingą ir kokio dydžio sumą nori pasiimti bei ar labai greitai tau reikia paskolos, nes jeigu reik labai greit, tai tada turi rinktis didesnes palūkanas, kad žmonėm tavo paskola atrodytų kaip priimtinesnė investicija.
Į viršų

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF