SEAT Klubas: Diskusijos / Diskusijos apie SEAT / Klausimas dėl Regitros, nežinau kur klausti, susiję, su mano Seat
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai

Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti

Šiuo metu naršo:
svečių: 16, narių: 0 ...

Daugiausia: 147 (n: 0, s: 147) - Kov 13 : 10:34
Nariai: 2437. Naujausias: Isrinktieji

Diskusijos

SEAT Klubas :: Diskusijos :: Garažas :: Diskusijos apie SEAT

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Klausimas dėl Regitros, nežinau kur klausti, susiję, su mano Seat
Moderatoriai: Robertuxas, zoomas
Autorius Pranešimas
paulius773
Tr, 2017 Rgp 02, 23:12
Užsiregistravęs dalyvis #4806
Prisijungta: Tr, 2017 Lie 26, 11:48
Apskritis: Šiauliai
Pranešimų: 3
Situacija yra tokia, nusipirkau Seat Ibiza benzinas-dujos kuru varomas,pardavėjas pirkimo-pardavimo dokumentus jau pristatė, aš planuoju pristatyti dokumentus ir jį persirašyti savo vardu, man kilo klausimas ar reikia šį dujinį automobilį kartu su savimi atsivaryti ar užtenka dokumentų ? techniniame pase yra įrašyta, kad jis varomas benzinu/dujomis, taip pat yra ir dokumentas tos įmonės kuri tas dujas dėjo (nedėtos kažkur sklepuke), technikinė automobilio irgi yra, šiaip to neklausčiau, bet automobilio būklė šiai dienai apgailėtina (reiks nemažai remontinti) ir jis iki regitros nei su didžiausiu noru nedavažiuos. Tiksliau jį vairuoti net pavojinga. Ar nesusidursiu su kokiomis problemomis ?
Į viršų
Marionas91
Kt, 2017 Rgp 03, 10:15

Užsiregistravęs dalyvis #1879
Prisijungta: Pr, 2010 Bir 14, 22:43
Apskritis: Vilnius
Pranešimų: 447
jei jis buvo su TA ir drudimu nesustabdyta registracija niekaip, ir per 10d nuvyksi i regitra po pardavejo dokumento pridavimo tada nereiks, jei po 10d tada jau reiks su automobiliu keliauti
Į viršų

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF