SEAT Klubas: Diskusijos
Naujienos    Forumas    Klubas    Susitikimai    Galerija    Video    Automobiliai    Istorija    Autosalonai    Siuntiniai    Paieska    Kontaktai
     

 

     
Vardas:       
Slaptažodis:
Prisiminti
  

 
 

Šiuo metu naršo:
svečių: 7, narių: 0 ...


Daugiausia: 147 (n: 0, s: 147) - Kov 13 : 10:34
Nariai: 2449. Naujausias: joris

 
Diskusijų taisyklės

Bendrosios forumo taisyklės:

Prieš pradėdami naują temą pasinaudokite paieška. Jūsų klausimas ar tema jau seniai gali būti atsakyta ar išdiskutuota. Venkite klausti klausimų, kuriuos nesunkiai galėtumėte išsiaiškinti patys. Pasikartojanti tema bus trinama.

Prieš kuriant temą pažiūrėkite ar ji atitinka forumo skilčiai. Po kiekviena forumo skiltimi yra trumpas ir bendras aprašymas apie ką vyksta diskusijos konkrečioje skiltyje, todėl prieš kurdami tema atidžiai perskaitykite ir pasirinkite tinkama. Netinkamoje skiltyje patalpintą temą moderatorius perkels į tinkamą arba tiesiog ištrins.

Temos pavadinimas turi būti trumpas, suformuluotas pakankamai tiksliai ir išsamiai, bei atspindėti jos turinį. Rašydami pirmąją žinute, kuo daugiau informacijos surašykite joje, tai padės išvengti bereikalingų klausimų. Tema su neinformativiu pavadinimu ir pirmąja žinute bus trinama.

Diskusijai išsirutuliojus į asmeniškus reikalus tarp dviejų žmoniu - privaloma nutraukti pokalbį forume ir pereiti į asmeninį susirašinėjimą PM (privačiomis žinutėmis).

Naudokitės taisymo (edit) funkcija. Vietoj to, kad rašyti dvi ar tris žinutes iš eilės spauskite (edit) ir parašykite pamiršta minti ar papildoma komentarą, tai negalioja, jai po jūsų žinitės jau yra kitų žmonių komentarų. Taip pat (edit) funkcija naudinga tuo atveju jei parašę žinutę pastebėjote, kad jos turinyje padarėte klaidų.

Jeigu nežinai tikslaus atsakymo į temoje užduotą klausimą ir nežinai kuo žmogui padėti ar patarti, tai geriau nieko ir nerašyti. Kartais klaidingas patarimas gali būti labai skausmingas temos autoriui.

Prieš paskelbiant pranešimą, atlikite peržiūrą ar veikia patalpintos nuorodos, yra rodomos nuotraukos ar nepalikote kokių klaidų.

Jei pranešimas/patarimas buvo jums naudingas veliau padėkokite ir parašykite žinute su informacija ar tai padėjo ar ne, taip pat parašykite žinutę su problemos sprendimų jai ir negavote naudingu patarimų. Veliau tai gali būti naudinga kitiems forumo dalyviams.

Nukrypus nuo temos (off topic), bereikšmes, įžeidžiančios ar pasikartojančio turinio žinutes bus be gailesčio trinamos.
skaitliukas